Letní příměstský Camp Schule, přihláška

Letos opět pořádáme příměstský camp pro děti, který bude plný workshopů vedených našimi lektory a umělci. Vyzkoušíte si jak se dělá sítotisk, ukážeme si různé malířské techniky a čeká nás i sochařská dílna. Opět bude k dispozici hudební dílna s Hugem a Matějem, kteří umí nejen hrát, ale i natáčet a stříhat videoklipy. Workshopy jsou pro určeny dětem od 6ti do 15ti let. Tento rok budeme pracovat ve dvou skupinách. Kapacita dětí je omezena na 15. Přihlaste se tedy včas, dokud máme volná místa.

Cena za dítě je 1500Kč na 5dní. Sourozenci 1200Kč. V ceně je veškerý materiál, lektorné a nápoje. Ve škole je možné zakoupit drobné občerstvení a svačinu za nákupní ceny. Možnost objednat obědy -120Kč/den, které dovážíme ze Zlatého potoka.

registrační formulář zde: